Drodzy Państwo, informujemy , iż w związku z sytuacją w kraju, obie siedziby naszego ośrodka zostają czasowo zamknięte od dnia 16.03.2020. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną i mailową oraz na facebooku.

Uwaga!!! W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zajęcia teoretyczne w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy będą odbywały się metodą e-learningu (bez wychodzenia z domu). W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

Lekarskie

OSK Nova Europa w swojej ofercie posiada całą gamę badań lekarskich dla kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych.
Termin badań ustalany indywidualnie dopasowując się do potrzeb Klienta.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt tel. pod numerem:
662-667-661 – Mińsk Maz. ul. Kościuszki 26
511-50-99-97 – Sulejówek, ul. Dworcowa 50

Psychotechniczne

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Ośrodka Badań Kierowców Nova Europa. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym w regionie oraz wykwalifikowaną kadrą psychologiczną.

Prowadzimy badania:

  • kierowców (również pojazdów służbowych, uprzywilejowanych)
  • kandydatów na kierowców kat. C, C+E oraz D – od 19.01.2013 badania obowiązkowe
  • operatorów wózków widłowych, wózków akumulatorowych, suwnic, maszyn w ruchu, koparek, spychaczy,  dźwigów, pracujących na wysokości pow. 3 m
  • instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy (również kandydatów)
  • osób skierowanych przez policję na skutek przekroczenia limitu punktów karnych, spowodowania wypadku  drogowego, prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu
  • osób pracujących na wysokościach

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt tel. pod numerem:
662-667-661 – Mińsk Maz. ul. Kościuszki 26