O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Nova Europa” jest młodą, prężnie działającą firmą, która stara się stworzyć nową jakość w szkoleniu kandydatów na kierowców. Zrywamy z utartymi schematami szkolenia i nie pozwalamy sobie na rutynę. Decydując się na odbycie szkolenia w naszym ośrodku będziesz pod opieką prawdziwych fachowców. Nie zatrudniamy przypadkowych instruktorów o wątpliwym podejściu do swoich obowiązków. Potwierdzeniem najwyższych standardów panujących w naszej firmie jest zdobycie Akredytacji Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Stale poszerzamy swoje wiadomości, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Instytut Transportu Samochodowego oraz inne organizacje odpowiedzialne za wzrost kompetencji zawodowych kadry instruktorskiej. Umiejętności praktyczne doskonalimy m.in. na terenie Toruńskiej Akademii Jazdy oraz Autodromu Bemowo, gdzie pod okiem doświadczonej kadry pogłębiamy wiadomości z zakresu techniki kierowania pojazdami osobowymi oraz ciężarowymi.

Motoryzacja to również nasza pasja. Właściciele O.S.K. Nova Europa współpracują na płaszczyźnie zawodowej lub hobbystycznej m. in. z Automobilklubem Polskim, Automobilklubem Centrum oraz Toruńską Akademią Jady.

Na placu manewrowym naszego ośrodka corocznie odbywa się jedna z prób specjalnych Rally Mińsk Maz.. W 2010 roku sponsorowana przez nas załoga w Polskim Fiacie 125p pokonała trasę Katowice – Stambuł – Katowice. Jako pasjonaci starej motoryzacji regularnie uczestniczymy w zlotach pojazdów zabytkowych.

Nasze young- i old- timery odwiedziły m.in. zloty w Amsterdamie, Dortmundzie, Wiedniu, Pradze oraz wiele imprez w kraju.

Wpłaty za kurs można dokonywać przelewem na:

36 1050 1894 1000 0092 2944 7645
(prosimy o dopisek „SULEJÓWEK” w tytule przelewu, który dotyczy filii w Sulejówku)